Sla menu over, ga naar inhoud
Ma-Vr 07:00-22:00 · Spoed 24/7
Actief in heel Nederland
 Zuid-Holland · Vespula vulgaris

Wespenbestrijding
in Hazerswoude-Rijndijk

Wespennest verwijderen, gemiddeld binnen 24 uur

Een wespennest verwijderen is gevaarlijk en moet u nooit zelf proberen. Onze gecertificeerde wespenbestrijders behandelen het nest veilig en snel, gemiddeld binnen 24 uur bij u. Onze bestrijders zijn vertrouwd met wespen in Hazerswoude-Rijndijk, gemiddeld binnen 24 uur op locatie.

★ Eerlijk tarief vooraf·≤ 24u reactietijd·Gecertificeerde partners
Reactie zo snel mogelijk

Vraag gratis offerte aan

Vul kort in wat er speelt, wij bellen u terug.

Al sinds 2017 vertrouwd in Hazerswoude-Rijndijk

Wanneer is het tijd om een specialist in Hazerswoude-Rijndijk te bellen?

Herkent u dit? U ziet steeds meer wespen in en rond uw tuin of woning. Ze vliegen in en uit via een opening in de muur, het dak of een schuur. Uw kinderen durven niet meer buiten te spelen. U bent allergisch voor wespensteken. Als dit herkenbaar klinkt, heeft u waarschijnlijk een wespennest, en dan is snel handelen verstandig. Een nest groeit in de zomer razendsnel: van een paar honderd wespen in mei tot wel 10.000 wespen in augustus.

Hoe weet u of u een wespennest hebt?

  • U ziet veel wespen in- en uitvliegen via één vaste opening
  • U hoort een zoemend of ratelend geluid in de muur of het dak
  • U vindt wespen in huis zonder open ramen of deuren
  • U ziet een papierachtig grijs nest in een schuur, boom of dakgoot
  • Wespen zijn agressiever dan normaal, ze bewaken hun nest

De meest voorkomende nestplekken zijn: spouwmuren, dakgoten, schuren en tuinhuisjes, dak- en vloerruimtes, grond en muuropeningen. Het nest zit bijna altijd verborgen, u ziet alleen de in- en uitvliegopening.

Specialist verwijdert dakpannen voor een wespennest, wespenbestrijding in Hazerswoude-Rijndijk

Hoe wij wespen aanpakken in Hazerswoude-Rijndijk

Een vaste, gecertificeerde werkwijze, voor elke woning of bedrijf in Hazerswoude-Rijndijk.

Inspecteur stap 1: Inspectie (gratis telefonisch advies)

Inspectie (gratis telefonisch advies)

U belt ons op 085 500 50 50. Wij stellen enkele vragen om de situatie in te schatten en geven direct telefonisch advies. Vermoedt u dat het bijen of hommels zijn? Wij helpen u te bepalen welk insect het is, bijen en hommels zijn beschermd en worden niet bestreden.

Inspecteur stap 2: Behandeling met wespenpoeder

Behandeling met wespenpoeder

Onze wespenbestrijder komt in beschermende kleding naar u toe. Hij brengt met een hogedrukapparaat wespenpoeder in de invliegopening van het nest aan. Het poeder hecht zich aan de wespen en wordt via de vleugelbewegingen door het hele nest verspreid. Alle wespen, ook de koningin, komen hiermee in contact.

Inspecteur stap 3: Resultaat binnen 24-72 uur

Resultaat binnen 24-72 uur

Na de behandeling ziet u nog 24-72 uur activiteit, de wespen die buiten het nest waren, keren terug en komen ook met het poeder in contact. Daarna stopt de activiteit volledig.

Inspecteur stap 4: Nest verwijderen (na 2-3 weken)

Nest verwijderen (na 2-3 weken)

Zodra er geen activiteit meer is, kunt u het inactieve nest zelf verwijderen of wij doen dit voor u. Wacht altijd minimaal 2-3 weken na de behandeling.

Let op: Blijft het nest na de behandelperiode actief, bel ons dan; wij bekijken samen wat er aan de hand is en bespreken een vervolgaanpak.

Waarom wespenbestrijding in Hazerswoude-Rijndijk professioneel aangepakt moet worden

Zelf een wespennest verwijderen of bestrijden is gevaarlijk en bijna altijd niet effectief. Wespen verdedigen hun nest massaal en agressief zodra ze zich bedreigd voelen. Bij een massale aanval kunnen honderden steken in korte tijd levensgevaarlijk zijn, ook voor mensen zonder allergie. Ga nooit zelf aan de slag met een actief wespennest. Onze specialisten beschikken over de juiste beschermingsmiddelen en wespenpoeder met een Ctgb-toelating dat u in de winkel niet kunt kopen.

Kosten wespenbestrijding in Hazerswoude-Rijndijk

De prijs voor wespenbestrijding hangt af van de situatie: de bereikbaarheid van het nest, de hoogte waarop het zit en of er spoed bij is. De definitieve prijs hoort u altijd telefonisch vóór de afspraak. Bel ons op 085 500 50 50 voor een gratis prijsindicatie. Geen verborgen kosten, prijs besproken vóór de behandeling.

Waarom klanten in Hazerswoude-Rijndijk voor ABC kiezen

  • Dagelijks actief in Hazerswoude-Rijndijk en omliggende gemeenten in Zuid-Holland, gemiddeld ≤ 24 uur op locatie
  • Werkt met gecertificeerde partners
  • 4,7/5 sterren op 208 Google reviews
  • Vakkundige nacontrole na elke behandeling
  • Vaste prijs vooraf, geen verrassingen achteraf
  • Ook voor huurders, VvE's, horeca en bedrijven

Wespen in Hazerswoude-Rijndijk: wat onze bestrijders zien

Langs de Oude Rijn bij Hazerswoude-Rijndijk nestelen wespen in dijkwoningen, loodsranden en de oevervegetatie; de nazomer brengt de piek, ook rond terrasjes en bedrijfskantines aan het lint. Wij behandelen nesten via de invliegopening, op hoogte met verlengde apparatuur, en laten ze binnen enkele uren uitwerken. Voor bedrijven plannen wij buiten de werkuren, voor bewoners zo snel mogelijk, in het seizoen doorgaans binnen een dag.

Hazerswoude-Rijndijk strekt zich uit langs de zuidoever van de Oude Rijn, tussen Alphen en Koudekerk, met bedrijvigheid aan het water en woonbuurten achter het lint. De Groenendijkse kade en het buitengebied lopen zo de polder in.

De rivier is hier de rode draad: ratten volgen de Rijn-oevers en de bedrijfsterreinen aan het water. In het oude dijklint komen muizen binnen via kieren in oudere woningen, en richting de polder speelt elk najaar de veldmuizentrek. Wespen kiezen in de zomer voor dakranden en schuren.

Bij wespen in Hazerswoude-Rijndijk begint het werk met een telefonische intake: wat speelt er, waar zit het en hoe urgent is het. U hoort vooraf de vaste prijs, daarna plannen wij het bezoek van een gecertificeerde specialist, bij spoed vaak nog dezelfde dag. Na de behandeling volgen nazorginstructies, en bij hardnekkige soorten plannen wij een controlebezoek. Bel 085 500 50 50 of vraag online een offerte aan.

Veelgestelde vragen over wespenbestrijding in Hazerswoude-Rijndijk

Onze specialisten zijn dagelijks actief in Hazerswoude-Rijndijk en omliggende gemeenten in Zuid-Holland. Gemiddeld zijn wij binnen 24 uur bij u, bij spoed (wespennest, ratten zichtbaar overdag, kakkerlakken in horeca) regelmatig nog dezelfde dag.

De prijs voor wespenbestrijding in Hazerswoude-Rijndijk hangt af van de omvang en aanpak. De definitieve prijs hoort u altijd telefonisch vóór de afspraak. Bel 085 500 50 50 voor een eerlijke prijsindicatie aan de telefoon, geen verborgen kosten.

Ja, wij zijn 7 dagen per week actief in Hazerswoude-Rijndijk van ma t/m vr 07:00-22:00 en za-zo 09:00-20:00. Spoeddiensten voor wespen zijn 24/7 beschikbaar, ook 's nachts.

In het seizoen doorgaans binnen een dag: het lint ligt op onze vaste route tussen Alphen en Leiden. Bij spoed, zoals een nest boven een voordeur of laaddeur, schuiven wij de planning en komen wij vaak dezelfde dag.

Hazerswoude-Rijndijk ligt tussen Alphen en Leiden, midden in ons kerngebied. Wij plannen u gemiddeld binnen een etmaal in; bij haast bellen wij de route om. Bel 085 500 50 50.

Wij starten met een inspectie van terrein en pand: waar zijn de routes, waar zit voedsel of dekking. Daarna combineren wij wering met beheersing en leggen we alles vast in rapportage. Voor waterkant-locaties is een preventiecontract meestal de beste keuze.

Het wespenpoeder dat wij gebruiken is door het Ctgb toegelaten en veilig voor mensen en huisdieren na toediening. Tijdens de behandeling vragen wij u op veilige afstand te blijven. Na de behandeling kunt u direct terug naar de behandelde zone.

Wespen zijn actief van april tot oktober. De meeste overlastmeldingen komen in juli en augustus, wanneer nesten maximaal zijn gegroeid. Begin september worden wespen agressiever omdat de kolonie afsterft en wespen op zoek gaan naar suiker.

U mag een inactief nest (na de behandeling) zelf verwijderen. Een actief nest zelf proberen te verwijderen of bestrijden is gevaarlijk, bel altijd een professional.

Wespen hebben een smallere taille en een gladder lijf dan bijen. Wespen zijn geler en feller gekleurd. Bijen zijn behaard en ronder. Twijfelt u? Stuur ons een foto en wij helpen u het verschil te bepalen. Bijen zijn beschermd en mogen niet worden bestreden.

Ja, wij zijn bereikbaar van maandag t/m zondag 07:00-22:00. Voor spoedgevallen zijn wij ook 's nachts beschikbaar. 's Avonds behandelen is zelfs effectiever: alle wespen zijn dan in het nest teruggekeerd.

In ons hele werkgebied zijn wij gemiddeld binnen 24 uur ter plaatse. Bij spoed (allergie, kleine kinderen, agressieve wespen die in huis komen) komen wij vaak binnen 4 uur in onze kerngebieden Den Haag, Rotterdam, Leiden, Amsterdam en Utrecht.

De daadwerkelijke behandeling duurt gemiddeld 15-20 minuten. Inclusief inspectie en uitleg bent u meestal binnen 30-45 minuten klaar. Na de behandeling ziet u nog 24-72 uur restactiviteit, dat is normaal en betekent dat de behandeling werkt.

Een wespennest in de spouwmuur of dakgoot wordt behandeld via een hogedrukapparaat dat poeder direct in de invliegopening blaast. Een wespennest in de grond (vaak gewone wespen die een muizenhol overgenomen hebben) wordt 's avonds behandeld waarbij wij poeder direct in het ingangsgat brengen en de volgende ochtend het gat afsluiten. Beide aanpakken zijn even effectief, alleen de techniek verschilt.

Nee, wij geven geen garantie op het resultaat. Dat zou ook niet eerlijk zijn: te veel factoren liggen buiten onze invloed, denk aan een nieuwe bron bij de buren, eitjes die later uitkomen of een warm seizoen dat de populatie weer aanjaagt. Wat wij wél bieden is een vakkundige aanpak bij de bron met door het Ctgb toegelaten middelen, nacontrole waar dat nodig is en een eerlijk advies over preventie. Komt het probleem terug, dan bekijken wij samen de oorzaak en bespreken wij een vervolgaanpak.

Andere diensten in Hazerswoude-Rijndijk

Of bekijk een andere plaag in Hazerswoude-Rijndijk

Alle diensten in Hazerswoude-Rijndijk

Klaar om uw wespenprobleem in Hazerswoude-Rijndijk op te lossen?

Bel ons direct of vraag een gratis offerte aan. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo, 07:00-22:00. Spoed? Ook 's nachts bereikbaar voor inwoners van Hazerswoude-Rijndijk en omgeving.

✓ Gratis advies  ·  ✓ Geen verborgen kosten  ·  ✓ Gecertificeerde partners
Bel direct: 085 500 50 50Bel ons direct