Sla menu over, ga naar inhoud
Ma-Vr 07:00-22:00 · Spoed 24/7
Actief in heel Nederland
 Utrecht · Vespula vulgaris

Wespenbestrijding
in Ossenwaard

Wespennest verwijderen, gemiddeld binnen 24 uur

Een wespennest verwijderen is gevaarlijk en moet u nooit zelf proberen. Onze gecertificeerde wespenbestrijders behandelen het nest veilig en snel, gemiddeld binnen 24 uur bij u. Onze bestrijders zijn vertrouwd met wespen in Ossenwaard, gemiddeld binnen 24 uur op locatie.

★ Eerlijk tarief vooraf·≤ 24u reactietijd·Gecertificeerde partners
Reactie zo snel mogelijk

Vraag gratis offerte aan

Vul kort in wat er speelt, wij bellen u terug.

Al sinds 2017 vertrouwd in Ossenwaard

Wanneer is het tijd om een specialist in Ossenwaard te bellen?

Herkent u dit? U ziet steeds meer wespen in en rond uw tuin of woning. Ze vliegen in en uit via een opening in de muur, het dak of een schuur. Uw kinderen durven niet meer buiten te spelen. U bent allergisch voor wespensteken. Als dit herkenbaar klinkt, heeft u waarschijnlijk een wespennest, en dan is snel handelen verstandig. Een nest groeit in de zomer razendsnel: van een paar honderd wespen in mei tot wel 10.000 wespen in augustus.

Hoe weet u of u een wespennest hebt?

  • U ziet veel wespen in- en uitvliegen via één vaste opening
  • U hoort een zoemend of ratelend geluid in de muur of het dak
  • U vindt wespen in huis zonder open ramen of deuren
  • U ziet een papierachtig grijs nest in een schuur, boom of dakgoot
  • Wespen zijn agressiever dan normaal, ze bewaken hun nest

De meest voorkomende nestplekken zijn: spouwmuren, dakgoten, schuren en tuinhuisjes, dak- en vloerruimtes, grond en muuropeningen. Het nest zit bijna altijd verborgen, u ziet alleen de in- en uitvliegopening.

Specialist verwijdert dakpannen voor een wespennest, wespenbestrijding in Ossenwaard

Hoe wij wespen aanpakken in Ossenwaard

Een vaste, gecertificeerde werkwijze, voor elke woning of bedrijf in Ossenwaard.

Inspecteur stap 1: Inspectie (gratis telefonisch advies)

Inspectie (gratis telefonisch advies)

U belt ons op 085 500 50 50. Wij stellen enkele vragen om de situatie in te schatten en geven direct telefonisch advies. Vermoedt u dat het bijen of hommels zijn? Wij helpen u te bepalen welk insect het is, bijen en hommels zijn beschermd en worden niet bestreden.

Inspecteur stap 2: Behandeling met wespenpoeder

Behandeling met wespenpoeder

Onze wespenbestrijder komt in beschermende kleding naar u toe. Hij brengt met een hogedrukapparaat wespenpoeder in de invliegopening van het nest aan. Het poeder hecht zich aan de wespen en wordt via de vleugelbewegingen door het hele nest verspreid. Alle wespen, ook de koningin, komen hiermee in contact.

Inspecteur stap 3: Resultaat binnen 24-72 uur

Resultaat binnen 24-72 uur

Na de behandeling ziet u nog 24-72 uur activiteit, de wespen die buiten het nest waren, keren terug en komen ook met het poeder in contact. Daarna stopt de activiteit volledig.

Inspecteur stap 4: Nest verwijderen (na 2-3 weken)

Nest verwijderen (na 2-3 weken)

Zodra er geen activiteit meer is, kunt u het inactieve nest zelf verwijderen of wij doen dit voor u. Wacht altijd minimaal 2-3 weken na de behandeling.

Let op: Blijft het nest na de behandelperiode actief, bel ons dan; wij bekijken samen wat er aan de hand is en bespreken een vervolgaanpak.

Waarom wespenbestrijding in Ossenwaard professioneel aangepakt moet worden

Zelf een wespennest verwijderen of bestrijden is gevaarlijk en bijna altijd niet effectief. Wespen verdedigen hun nest massaal en agressief zodra ze zich bedreigd voelen. Bij een massale aanval kunnen honderden steken in korte tijd levensgevaarlijk zijn, ook voor mensen zonder allergie. Ga nooit zelf aan de slag met een actief wespennest. Onze specialisten beschikken over de juiste beschermingsmiddelen en wespenpoeder met een Ctgb-toelating dat u in de winkel niet kunt kopen.

Kosten wespenbestrijding in Ossenwaard

De prijs voor wespenbestrijding hangt af van de situatie: de bereikbaarheid van het nest, de hoogte waarop het zit en of er spoed bij is. De definitieve prijs hoort u altijd telefonisch vóór de afspraak. Bel ons op 085 500 50 50 voor een gratis prijsindicatie. Geen verborgen kosten, prijs besproken vóór de behandeling.

Waarom klanten in Ossenwaard voor ABC kiezen

  • Dagelijks actief in Ossenwaard en omliggende gemeenten in Utrecht, gemiddeld ≤ 24 uur op locatie
  • Werkt met gecertificeerde partners
  • 4,7/5 sterren op 208 Google reviews
  • Vakkundige nacontrole na elke behandeling
  • Vaste prijs vooraf, geen verrassingen achteraf
  • Ook voor huurders, VvE's, horeca en bedrijven

Wespen in Ossenwaard: wat onze bestrijders zien

De Lek brengt Ossenwaard elk hoogseizoen zijn eigen brandstof: aanspoelhout dat bewoners op de kade of het erf opstapelen voor kachel en vuurkorf. Zo'n drijfhoutstapel ligt vaak maanden te drogen, en tussen de grillige stukken vindt een wespenkoningin holtes op maat. Bij het pakken van een blok in september is de kolonie op zijn felst. Wij behandelen nesten in houtstapels via de vliegopening, laten het hout bruikbaar en adviseren stapelen met een zeil eroverheen en regelmatig omzetten. Dan blijft het strandhout gratis warmte zonder verrassing.

Ossenwaard is met een handvol huizen op een waard tussen Lek en Merwedekanaal het kleinste hoekje van de Vijfheerenlanden: een paar erven, veel water rondom en de stilte van het rivierenland als grootste bezit.

Met rivier, kanaal en kwelsloten aan alle kanten zijn de rattenroutes hier nooit ver; de erven met opslag en voer zijn de enige haltes in de wijde omtrek. De woningen kennen muizen via oude funderingen en elk najaar trekt het omliggende land leeg richting de warme kant van de waard.

Bij wespen in Ossenwaard begint het werk met een telefonische intake: wat speelt er, waar zit het en hoe urgent is het. U hoort vooraf de vaste prijs, daarna plannen wij het bezoek van een gecertificeerde specialist, bij spoed vaak nog dezelfde dag. Na de behandeling volgen nazorginstructies, en bij hardnekkige soorten plannen wij een controlebezoek. Bel 085 500 50 50 of vraag online een offerte aan.

Veelgestelde vragen over wespenbestrijding in Ossenwaard

Onze specialisten zijn dagelijks actief in Ossenwaard en omliggende gemeenten in Utrecht. Gemiddeld zijn wij binnen 24 uur bij u, bij spoed (wespennest, ratten zichtbaar overdag, kakkerlakken in horeca) regelmatig nog dezelfde dag.

De prijs voor wespenbestrijding in Ossenwaard hangt af van de omvang en aanpak. De definitieve prijs hoort u altijd telefonisch vóór de afspraak. Bel 085 500 50 50 voor een eerlijke prijsindicatie aan de telefoon, geen verborgen kosten.

Ja, wij zijn 7 dagen per week actief in Ossenwaard van ma t/m vr 07:00-22:00 en za-zo 09:00-20:00. Spoeddiensten voor wespen zijn 24/7 beschikbaar, ook 's nachts.

Ja: na de behandeling werkt de kolonie binnen een dag uit en het nest droogt in; u kunt het bij het eerste stookmoment gewoon verwijderen. Het hout zelf is onaangetast en veilig te stoken. Zet de stapel voortaan op pallets, dek hem af en zet hem elke paar weken om; een stapel die beweegt, wordt niet gekozen.

Zeker: de waard rijdt mee op de route langs Vianen en Hagestein, en juist bij een handvol erven loont één gecombineerd bezoek voor iedereen tegelijk. Spreek het gerust met de buren af; wij plannen dan één ronde over de hele waard, met per erf een eigen advies en dezelfde vaste prijs vooraf.

De routes zijn permanent, de druk niet: die ontstaat pas waar voer en dekking wachten. Met dichte opslag, geweerde schuren en klemmen op de opstappunten blijft de waard gewoon een eiland van rust. Wij houden het met een vaste controleronde zo, hoogwater of niet.

Het wespenpoeder dat wij gebruiken is door het Ctgb toegelaten en veilig voor mensen en huisdieren na toediening. Tijdens de behandeling vragen wij u op veilige afstand te blijven. Na de behandeling kunt u direct terug naar de behandelde zone.

Wespen zijn actief van april tot oktober. De meeste overlastmeldingen komen in juli en augustus, wanneer nesten maximaal zijn gegroeid. Begin september worden wespen agressiever omdat de kolonie afsterft en wespen op zoek gaan naar suiker.

U mag een inactief nest (na de behandeling) zelf verwijderen. Een actief nest zelf proberen te verwijderen of bestrijden is gevaarlijk, bel altijd een professional.

Wespen hebben een smallere taille en een gladder lijf dan bijen. Wespen zijn geler en feller gekleurd. Bijen zijn behaard en ronder. Twijfelt u? Stuur ons een foto en wij helpen u het verschil te bepalen. Bijen zijn beschermd en mogen niet worden bestreden.

Ja, wij zijn bereikbaar van maandag t/m zondag 07:00-22:00. Voor spoedgevallen zijn wij ook 's nachts beschikbaar. 's Avonds behandelen is zelfs effectiever: alle wespen zijn dan in het nest teruggekeerd.

In ons hele werkgebied zijn wij gemiddeld binnen 24 uur ter plaatse. Bij spoed (allergie, kleine kinderen, agressieve wespen die in huis komen) komen wij vaak binnen 4 uur in onze kerngebieden Den Haag, Rotterdam, Leiden, Amsterdam en Utrecht.

De daadwerkelijke behandeling duurt gemiddeld 15-20 minuten. Inclusief inspectie en uitleg bent u meestal binnen 30-45 minuten klaar. Na de behandeling ziet u nog 24-72 uur restactiviteit, dat is normaal en betekent dat de behandeling werkt.

Een wespennest in de spouwmuur of dakgoot wordt behandeld via een hogedrukapparaat dat poeder direct in de invliegopening blaast. Een wespennest in de grond (vaak gewone wespen die een muizenhol overgenomen hebben) wordt 's avonds behandeld waarbij wij poeder direct in het ingangsgat brengen en de volgende ochtend het gat afsluiten. Beide aanpakken zijn even effectief, alleen de techniek verschilt.

Nee, wij geven geen garantie op het resultaat. Dat zou ook niet eerlijk zijn: te veel factoren liggen buiten onze invloed, denk aan een nieuwe bron bij de buren, eitjes die later uitkomen of een warm seizoen dat de populatie weer aanjaagt. Wat wij wél bieden is een vakkundige aanpak bij de bron met door het Ctgb toegelaten middelen, nacontrole waar dat nodig is en een eerlijk advies over preventie. Komt het probleem terug, dan bekijken wij samen de oorzaak en bespreken wij een vervolgaanpak.

Andere diensten in Ossenwaard

Of bekijk een andere plaag in Ossenwaard

Alle diensten in Ossenwaard

Klaar om uw wespenprobleem in Ossenwaard op te lossen?

Bel ons direct of vraag een gratis offerte aan. Wij zijn bereikbaar van ma t/m zo, 07:00-22:00. Spoed? Ook 's nachts bereikbaar voor inwoners van Ossenwaard en omgeving.

✓ Gratis advies  ·  ✓ Geen verborgen kosten  ·  ✓ Gecertificeerde partners
Bel direct: 085 500 50 50Bel ons direct